Obchodné podmienky

Objednávka

Objednávky sa príjmajú telefonicky,  online cez e-shop alebo cez E-mail.  Vyplnením objednávky a jej následným úspešným odoslaním zákazník potvrdzuje jej záväznosť a zároveň súhlasí s týmito obchodnými podmienkami.

Potvrdenie o prijatí objednávky Vám bude zaslané na Vašu Emailovú adresu max. do 3prac dní..


Každá objednávka musí obsahovať celé meno objednávateľa fakturačnú a poštovú adresu, telefonický kontakt, e-mail, obj. číslo tovaru (názov tovaru), počet kusov alebo počet balení, farbu, poprípade veľkosť, spôsob platby a doručenia.

Vybavenie objednávky

Po prijatí objednávky sa štandardne spracúvajú a odosielajú  do 3 pracovných dní, pokiaľ je to dlhšie, budeme Vás informovať o dôvode zdržania a ďalšom postupe cez emailovú adresu alebo telefonicky. Objednávky vybavujeme aj do Českej Republiky prípadne aj do iných krajín po dohode.

Platobné podmienky

Platbu je možné realizovať na dobierku, v hotovosti (osobný obder), prevodom na účet alebo cez platovný systém PayPal.

Spôsob doručenia

Objednávky sú zasielané Slovenskou poštou na dobierku.
Doručenie poštou trvá 2-3 prac. dni v ramci Slovenska.

Ceny

Vyhradzujeme si právo na zmenu cien na našich internetových stránkach.
K celkovej cene je potrebné pripočítať poplatok za vyradenie do tlače sumu 2,50€ objednávka nad  20€ alebo 5€ objednávka nad 20€ nad 60€ sa poplatok neúčtuje.

Reklamačné a storno podmienky

Storno objednávky je možné zaslať e-mailom na našu adresu najneskôr do 1 hodiny od podania objednávky.
Zákazník ručí za správnosť údajov, ktoré odsúhlasil po pozretí korektúry (on-line, emailom alebo osobne). Za platný vzor pre zhotovenie tlačovín sa považuje hore uvedené odsúhlasenie korektúry. Akékoľvek chyby vzniknuté nesprávnym prepisom údajov z pôvodného zadania objednávky, ale odsúhlasené korektúrou, idú na účet zákazníka a nie sú dôvodom na reklamáciu a nárok na náhradu škody. Oprávnene reklamovať tlačoviny sa dajú len tie, ktoré nemajú totožnosť s potvrdenou korektúrou. 
Dalšie reklamácie budú vybavované podľa platného obchodného zákonníka.

Ochrana osobných údajov

V zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z. z. sa prevádzkovateľ zaväzuje postupovať v zmysle zákona a využívať tieto údaje len pre svoje vnútorné potreby a bude robiť všetky potrebné činnosti preto, aby tieto údaje ochránil.